• Promocja

Smaczki 100% suszonej skóry z dzika 100g - Wataha

Kupując ten produkt możesz otrzymać 14 punktów. Zamówienie zapewni Ci 14 punktów możesz zamienić to na voucher o wartości 0,28 zł.

16,50 zł
14,85 zł Zniżka 10%
Brutto

SKÓRA Z DZIKA. COŚ PYSZNEGO DLA PSA! suszona skóra z dzika to fantastyczny naturalny gryzak dla twojego pupila. Skóra z dzika zastępuje idealnie typowe kości prasowane. Suszony gryzak marki Wataha sprawdzi się zarówno dla małych jak i dużych psiaków.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Gwarancja jakości dostarczanych produktów

 

Darmowa wysyłka od 199 zł

 

Zwrot produktów możliwy do 14 dni

Smaczki 100% skóra – skóra z dzika 100 g – Wataha Nature Food

 

SKÓRA Z DZIKA. COŚ PYSZNEGO DLA PSA!

 

Wataha Food Of Nature suszona skóra z dzika to fantastyczny naturalny gryzak dla twojego pupila. Skóra z dzika zastępuje idealnie typowe kości prasowane a dzięki swojej wytrzymałości zapewni smaczną zabawę psiakowi. Suszony gryzak marki Wataha sprawdzi się zarówno dla małych jak i dużych psiaków. Jest on naturalnie suszony ciepłym powietrzem. Bardzo często kości prasowane są rozrywane na kawałki przez nasze psiaki i nie są zjadane. Natomiast gryzaki z skóry dzika czy sarny prócz długiej zabawy są bardzo smakowite a nasi pupile je zjadają z chęcią

 

Suszona skóra z dzika dla psa – ZALETY:

  1. Każdy zwierzak domowy uwielbia pyszne przysmaki. Niektóre produkty służą do jedzenia, a inne do gryzienia.

  2. Bez względu na to, jaki typ przysmaku wybierzesz, postaraj się sięgnąć po wyrób maksymalnie naturalny. Suszony gryzak dla psa z dzika będzie doskonałym rozwiązaniem.

  3. Jak łatwo wywnioskować, produkt służy przede wszystkim do gryzienia. Opakowanie składa się z kilku elementów, więc zawartość wystarczy na dłuższy czas.

  4. Suszona skóra z dzika dla psa jest wytrzymała, więc będzie świetnie sprawdzać się nawet przy intensywnym gryzieniu przez długi czas.

  5. To produkt w pełni naturalny, dlatego zapewnia zwierzakom maksymalną satysfakcję.

  6. Suszona skóra z dzika dla psa posiada bardzo delikatny aromat, przy okazji jest twarda i doskonała na ostre zęby.

  7. Gryzak możesz potraktować jako zabawkę, która będzie wykorzystywane w czasie nudnych chwil.

 

Gryzak z dzika dla psa – naturalny przysmak:

Stawiamy na naturalność i niezawodność, dlatego wszystkie produkty z serii Wataha są przygotowywane bez wykorzystywania sztucznych dodatków chemicznych. Nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku gryzaka z dzika dla psa. Produkt z czasem zaczyna mięknąć i może być zjedzony lub wymieniony na świeży. Skóra została ususzona ciepłym strumieniem powietrza, dlatego jest taka smaczna i zwierzaki chętnie z niej korzystają. Gryzak z dzika dla psa stanowi doskonałą alternatywę dla kości lub innych twardych elementów. Przedstawiony produkt składa się ze 100 gramów przysmaku. Wyrób może być podawany zarówno osobnikom ras mniejszych, jak i większych.

 

Watacha Food of Nature to odpowiedni wybór gdy chcesz zapewnić Twojemu Pupilowi najlepsze, naturalne przysmaki ze 100% mięsa!

 

SMACZNEGO!

 

0000000662
Nowy produkt

Nowe konto zarejestrowane

Dodaj swojego pupila

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło
0