Gra edukacyjna dla psa - poziom 1 - Nina Ottosson Dog Smart Bone

Gra edukacyjna dla psa - poziom 1 - Nina Ottosson Dog Smart Bone

59,90 zł

(59,90 zł szt.)

Kupując ten produkt możesz otrzymać 59 punktów. Zamówienie zapewni Ci 59 punktów możesz zamienić to na voucher o wartości 1,18 zł.

Brutto Wysyłka w 24h

Gra edukacyjna dla psa Dog Smart to wyzwanie dla początkujących zachęca do zabawy w poszukiwaniu smaczków. To świetny sposób na wprowadzenie gier logicznych.

Wypełniasz przegrody smaczkami lub suchą karmą i zabawa gotowa. Dopinguj Twojego psa i nagradzaj.

Ilość
Dostępny w magazynie

 

Gwarancja jakości dostarczanych produktów

 

Darmowa wysyłka od 199 zł

 

Zwrot produktów możliwy do 14 dni

Gra edukacyjna dla psów  - poziom 1 - Nina Ottosson Dog Smart Puzzle Toy

 

Gra edukacyjna dla psa Dog Smart to wyzwanie dla początkujących zachęca do zabawy w poszukiwaniu smaczków. To świetny sposób na wprowadzenie gier logicznych. Wypełniasz przegrody smaczkami lub suchą karmą i zabawa gotowa. Dopinguj Twojego psa i nagradzaj radośnie każdy sukces.  

 

Zabawa dla wszystkich psów, niezależnie od wieku, wielkości czy rasy. Gra bawi, angażuje i rzuca wyzwanie Twojemu psu za każdym razem, gdy się bawicie!

 

ZABAWA I NAUKA:

Idealne ćwiczenie do nauki i zabawy, aby ćwiczyć umysł psa i wzmocnić więź między tobą a psem poprzez interaktywną zabawę. Zobacz, jak Twój pies odkrywa, jak zostać mistrzem!

 

WYZWANIE POZIOMU 1 według klasyfikacji Niny Ottosson

Dog Smart jako gra z psami na poziomie 1 doskonale nadaje się do wprowadzania Twojego psa w zabawy w łamigłówki i gry, jednocześnie przygotowując go na bardziej ekscytujące i wymagające gry, które nadejdą.

 

JAK GRAĆ:

Zacznij od napełnienia 9 przegródek przysmakami lub suchą karmą. Potem zachęć pupila do eksploracji zabawki. Będzie musiał węszyć i zdejmować łapami lub pyszczkiem kosteczki skrywające łakocie. Twój czworonóg szybko nauczy się odnajdywać ukryte skarby!.  Pokaż swojemu psu, gdzie są smakołyki i obserwuj jak radzi sobie ze znajdywaniem smakowitych nagród. Psy są mądrzejsze niż myślisz.

 

Wyzwanie dla psich potrzeb, które jednocześnie bawi i karmi - Nina Ottosson.

Wszystkie psy mają naturalne zdolności rozwiązywania problemów i warto dostarczać im zagadki do rozwiązywania, ponieważ w przypadku psów każde 10 minut aktywności umysłowej jest równe 30 minutom aktywności fizycznej. Jako członkini rodziny Outward Hound, Nina opracowuje gry logiczne i zabawki, które ćwiczą psie ciało i umysł, eliminują nudę i pomagają hamować zachowania destrukcyjne.

Od 1990 r. produkty Niny zdążyły zdobyć wiele nagród i umilić życie zwierząt domowych oraz ich właścicieli na całym świecie. Okrzyknięta przez Dog Fancy Magazine jedną z "45 osób, które zmieniły psi świat" Nina Ottosson jest pionierką w dziedzinie gier logicznych i zabawek bazujących na systemie nagród pobudzających zwierzęce umysły.

 

PODSUMOWANIE:

  • 9 przegródek z przysmakami
  • Możesz ustawić dwa poziomy trudności zamykając przegrody przykrywką w kształcie kości niskim i wysokim końcem od zewnętrznej strony okręgu
  • Otwory, przez które ulatniają się zapachy
  • Pomaga zwalczyć nudę i uniknąć destrukcyjnych zachowań
  • Zabawka łatwa do czyszczenia
  • Nie zawiera BPA, PCV i ftalanów
  • Poziom trudności: 1 (według klasyfikacji Niny Ottosson)

 

Obudź tkwiącego w Twoim psie geniusza, dzięki interaktywnym zabawom w szukanie łakoci i zabawkom ćwiczącym umiejętności.

 

GRAJCIE RAZEM:

Gry logiczne z psami Nina Ottosson skupiają się na rzucaniu wyzwań mózgowi Twojego psa. Nadzoruj zabawę i nie pozwól psu gryźć zabawkę. Naucz psa posługiwać się łamigłówką, bawić się i bawić razem. Odłóż do następnego razu.

0000000812
2021-09-14
Nowy produkt

Nowe konto zarejestrowane

Dodaj swojego pupila

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło
0