Gra edukacyjna dla psa - poziom 1 - Nina Dog Smart

Gra edukacyjna dla psa - poziom 1 - Nina Ottosson Dog Smart

49,99 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 49 punktów. Zamówienie zapewni Ci 49 punktów możesz zamienić to na voucher o wartości 0,98 zł.

Brutto

Gra logiczna Dog Smart - walcz z nudą i zajmij się psem. Zabawa dla wszystkich psów, niezależnie od wieku, wielkości czy rasy. Gra bawi, angażuje i rzuca wyzwanie Twojemu psu za każdym razem, gdy się bawicie!

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Gwarancja jakości dostarczanych produktów

 

Darmowa wysyłka od 199 zł

 

Zwrot produktów możliwy do 14 dni

Gra edukacyjna dla psów - poziom 1 - Nina Ottosson Dog Smart

 

Gra logiczna Dog Smart  – walcz z nudą i zajmij się psem.

Zabawa dla wszystkich psów, niezależnie od wieku, wielkości czy rasy. Gra bawi, angażuje i rzuca wyzwanie Twojemu psu za każdym razem, gdy się bawicie!

 

ZABAWA I NAUKA:

Idealne ćwiczenie do nauki i zabawy, Nina Ottosson Dog Smart może być wypełniona smakołykami, aby ćwiczyć umysł psa i wzmocnić więź między tobą a psem poprzez interaktywną zabawę. Zobacz, jak Twój pies odkrywa, jak zostać mistrzem!

 

 

WYZWALAJĄCA ZABAWA:

To mądrzejsza opcja dla opiekunów i trenerów psów, którzy chcą zaangażować i podekscytować swoje psy poprzez szkolenie. W przeciwieństwie do typowych zabawek dozujących smakołyki, Dog Smart jest pełne przeszkód, które sprawiają, że psy bawią się i uczą.

 

WYZWANIE POZIOMU 1 według klasyfikacji Niny Ottosson

Dog Smart jako gra z psami na poziomie 1 doskonale nadaje się do wprowadzania Twojego psa w nowe łamigłówki i gry, jednocześnie przygotowując go na bardziej ekscytujące i wymagające gry, które nadejdą.

 

JAK GRAĆ:

Umieść smakołyki w przegródkach w grze. Przykryj otwory na smakołyki kołkami. Im więcej zakrytych przegródek, tym trudniejsza będzie gra.

Pokaż swojemu psu, gdzie są smakołyki i obserwuj jak znajdują smakowitą nagrodę! Psy są mądrzejsze niż myślisz.

 

Wyzwanie dla psich potrzeb, które jednocześnie bawi i karmi - Nina Ottosson.

  1. Wszystkie psy mają naturalne zdolności rozwiązywania problemów i warto dostarczać im zagadki do rozwiązywania, ponieważ w przypadku psów każde 10 minut aktywności umysłowej jest równe 30 minutom aktywności fizycznej. Jako członkini rodziny Outward Hound, Nina opracowuje gry logiczne i zabawki, które ćwiczą psie ciało i umysł, eliminują nudę i pomagają hamować zachowania destrukcyjne.

  2. Od 1990 r. produkty Niny zdążyły zdobyć wiele nagród i umilić życie zwierząt domowych oraz ich właścicieli na całym świecie. Okrzyknięta przez Dog Fancy Magazine jedną z "45 osób, które zmieniły psi świat" Nina Ottosson jest pionierką w dziedzinie gier logicznych i zabawek bazujących na systemie nagród pobudzających zwierzęce umysły.

 

PODSUMOWANIE:

  1. 9 przegródek z przysmakami

  2. Tworzywo kompozytowe, które posiada najlepsze cechy tworzywa i drewna.

  3. Otwory, przez które ulatniają się zapachy

  4. Pomaga zwalczyć nudę i uniknąć destrukcyjnych zachowań

  5. Zabawka łatwa do czyszczenia

  6. Nie zawiera BPA, PCV i ftalanów

  7. Poziom trudności: 1 (według klasyfikacji Niny Ottosson)

 

Obudź tkwiącego w Twoim psie geniusza, dzięki interaktywnym zabawom w szukanie łakoci i zabawkom ćwiczącym umiejętności.

 

GRAJCIE RAZEM:

Gry logiczne z psami Nina Ottosson skupiają się na rzucaniu wyzwań mózgowi Twojego psa. Nadzoruj zabawę i nie pozwól psu gryźć zabawkę. Naucz psa posługiwać się łamigłówką, bawić się i bawić razem. Odłóż do następnego razu.

0000000725
Nowy produkt

Nowe konto zarejestrowane

Dodaj swojego pupila

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło
0