• Hit
KONG Extreme - rozmiar M - extra wytrzymała zabawka dla psa

KONG Extreme - rozmiar M

42,90 zł

Kupując ten produkt możesz otrzymać 42 punktów. Zamówienie zapewni Ci 42 punktów możesz zamienić to na voucher o wartości 0,84 zł.

Brutto Wysyłka w 24h

Seria Kong Extreme stworzona została z myślą o psach kochających ekstremalne sprawdzanie :) co znajduje się we wnętrzu zabawki.

Ilość
Dostępny w magazynie

 

Gwarancja jakości dostarczanych produktów

 

Darmowa wysyłka od 199 zł

 

Zwrot produktów możliwy do 14 dni

Seria Kong Extreme stworzona została z myślą o psach kochających "sprawdzanie" co znajduje się we wnętrzu zabawki.

 

Marka Kong rozpoznawalna jest na całym świecie dzięki tworzeniu zabawek bezpiecznych, ale i odpornych na mechaniczne uszkodzenia.

 

Dzięki wykorzystaniu naturalnego kauczuku jest to propozycja w pełni bezpieczna dla zębów i dziąseł zwierzaka, jednak odpowiednia twardość gumy eliminuje jej natychmiastowe uszkodzenia.

Popularny bałwanek zastosowanie znajdzie jako aport, interaktywna zabawka, czy element pomocniczy w zwalczaniu problemów natury behawioralnej.

Dzięki otworom mamy możliwość umieszczenia we wnętrzu zabawki smakołyków, które zachęcają psa do ich wydobywania. Podgryzanie pozwala zwierzakowi na ćwiczenie mięśni żuchwy - żucie to naturalny odruch psowatych. Duże nakłady energii wkładane w tę czynność sprawiają, że pies zwyczajnie się męczy.

Stosowanie interaktywnych zabawek zastosowanie znajduje w zwalczaniu zaburzeń separacyjnych, behawioralnych. "Zmęczony" pies to pies szczęśliwy.

Unikalny kształt sprawia, że Kong Extreme odbija się w różnych kierunkach, co także stanowi ciekawą formę zabawy.

Należy pamiętać aby zabawki dobierane były zgodnie z wielkością, możliwościami, ale i charakterem naszego pupila. Każda zabawa powinna odbywać się pod stałym nadzorem i opieką właściciela.

 

Dostępne rozmiary:

M - 8 cm

L - 10 cm

0000000035
2020-09-23
Nowy produkt

Nowe konto zarejestrowane

Dodaj swojego pupila

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło
0