Gra edukacyjna dla psa - poziom 3 - Nina Ottosson Dog Worker

Gra edukacyjna dla psa - poziom 3 - Nina Ottosson Dog Worker

89,00 zł

(89,00 zł szt.)

Kupując ten produkt możesz otrzymać 89 punktów. Zamówienie zapewni Ci 89 punktów możesz zamienić to na voucher o wartości 1,78 zł.

Brutto Wysyłka w 24h

Gra logiczna Dog Worker - walcz z nudą i zajmij się psem. Zabawa dla wszystkich psów, niezależnie od wieku, wielkości czy rasy. Gra bawi, angażuje i rzuca wyzwanie Twojemu psu za każdym razem, gdy się bawią! Obudź tkwiącego w Twoim psie geniusza!

Ilość
Dostępny w magazynie

 

Gwarancja jakości dostarczanych produktów

 

Darmowa wysyłka od 199 zł

 

Zwrot produktów możliwy do 14 dni

Gra edukacyjna dla psów - poziom 3 - Nina Ottosson Dog Worker

 

Gra logiczna Dog Worker  – walcz z nudą i zajmij się psem.

Zabawa dla wszystkich psów, niezależnie od wieku, wielkości czy rasy. Gra bawi, angażuje i rzuca wyzwanie Twojemu psu za każdym razem, gdy się bawią!

 

ZABAWA I NAUKA:

Idealne ćwiczenie do nauki i zabawy, Nina Ottosson Dog Worker może być wypełniona smakołykami, aby ćwiczyć umysł psa i wzmocnić więź między tobą a psem poprzez interaktywną zabawę. Zobacz, jak Twój pies odkrywa, jak zostać mistrzem puzzli!

 

PRAWDZIWY WYGLĄD DREWNA:

Gra Nina Ottosson Dog Worker ma wyglądać jak prawdziwe drewno, ale jego unikalny materiał kompozytowy ma wszystkie zalety zarówno drewna, jak i plastiku. Jest trwalszy niż drewno, łatwy do czyszczenia i nie odpryskuje ani nie pęka jak drewno, gdy pies się nim bawi.

 

WYZWALAJĄCA ZABAWA:

Podwyższone elementy do zabawy w grze pomagają psom odszukiwać smakołyki i przenosić je, jednocześnie zapewniając im rozrywkę i zaangażowanie bez zakłócania zabawy! Gry i łamigłówki Nina Ottosson Dog są idealne dla psów w każdym wieku, ras i rozmiarów. Ta gra o psach na poziomie 3 jest szczególnie polecana do zabawy z psem i wspólnego zaangażowania w naukę i zabawę z psem.

 

BRAK WYJMOWANYCH CZĘŚCI:

Gra ma wbudowane elementy do zabawy, które nie wychodzą, gdy pies się nimi bawi. Trwała konstrukcja pomaga również utrzymać tę zabawkę w nienaruszonym stanie, dzięki czemu za każdym razem staje się ona nową zabawą dla psów.

 

WYZWANIE POZIOMU ​​3 według klasyfikacji Niny Ottosson

Trochę trudniejsze niż gry z psami Nina Ottosson na poziomie 2 i łamigłówki do tresury psów, Gra Dog Worker pomaga rzucić wyzwanie Twojemu psu na nowe sposoby, jednocześnie oferując im smaczne nagrody za każde odkrycie! Wychowaj geniusza!!!

 

JAK GRAĆ:

Umieść smakołyki w okrągłych blokach i przegródkach w podstawie. Obracaj płetwy, aby zakryć tory i zablokować bączek. Niech rozpocznie się gra! Połóż zwierzynę na podłodze i zachęć zwierzaka do szukania smakołyków. Psy są mądrzejsze niż myślisz. Czasami po prostu musimy pupilowi troszkę pomóc. Odchyl płetwy z toru, aby ułatwić grę i pokazać swojemu psu, jak ślizgają się klocki.

 

Wyzwanie dla psich potrzeb, które jednocześnie bawi i karmi - Nina Ottosson.

  1. Wszystkie psy mają naturalne zdolności rozwiązywania problemów i warto dostarczać im zagadki do rozwiązywania, ponieważ w przypadku psów każde 10 minut aktywności umysłowej jest równe 30 minutom aktywności fizycznej. Jako członkini rodziny Outward Hound, Nina opracowuje gry logiczne i zabawki, które ćwiczą psie ciało i umysł, eliminują nudę i pomagają hamować zachowania destrukcyjne.

  2. Od 1990 r. produkty Niny zdążyły zdobyć wiele nagród i umilić życie zwierząt domowych oraz ich właścicieli na całym świecie. Okrzyknięta przez Dog Fancy Magazine jedną z "45 osób, które zmieniły psi świat" Nina Ottosson jest pionierką w dziedzinie gier logicznych i zabawek bazujących na systemie nagród pobudzających zwierzęce umysły.

 

PODSUMOWANIE:

  1. 6 przegródek z przysmakami

  2. Tworzywo kompozytowe, które posiada najlepsze cechy tworzywa i drewna.

  3. Otwory, przez które ulatniają się zapachy

  4. Pomaga zwalczyć nudę i uniknąć destrukcyjnych zachowań

  5. Zabawka łatwa do czyszczenia

  6. Nie zawiera BPA, PCV i ftalanów

  7. Poziom trudności: 3 (według klasyfikacji Niny Ottosson)

 

 

Obudź tkwiącego w Twoim psie geniusza, dzięki interaktywnym zabawom w szukanie łakoci i zabawkom ćwiczącym umiejętności.

 

GRAJCIE RAZEM:

Gry logiczne z psami Nina Ottosson skupiają się na rzucaniu wyzwań mózgowi Twojego psa. Nadzoruj zabawę i nie pozwól psu gryźć zabawkę. Naucz psa posługiwać się łamigłówką, bawić się i bawić razem. Odłóż do następnego razu.

 

0000000493
2020-11-09
Nowy produkt

Nowe konto zarejestrowane

Dodaj swojego pupila

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło
0