Maty treningowe dla szczeniaka 55x56 cm – 14 sztuk - Simple Solution

Maty treningowe dla szczeniaka - nauka czystości - 55x56 cm – 14 szt. - Simple Solution

34,90 zł

(34,90 zł szt.)

Kupując ten produkt możesz otrzymać 34 punktów. Zamówienie zapewni Ci 34 punktów możesz zamienić to na voucher o wartości 0,68 zł.

Brutto UWAGA! URLOP - WYSYŁAMY TOWAR PO 17.06

Podkładki treningowe dla szczeniaków Simple Solution zawierają wszystko, łącznie z odpowiednim wabiącym zapachem. Wabik oznacza, że twój pies znajduje i używa podkładki. Turkusowy wskaźnik wilgoci oznacza, że wiesz, że tak jest. Wysoka chłonność: Proste rozwiązanie 6-warstwowe podkładki szkoleniowe dla psów są o 100% bardziej chłonne niż inne podobne dostępne na rynku. Wyobraź sobie, jak łatwo będzie wychować szczeniaka za pomocą podkładki, która może wchłonąć do 6 filiżanek płynu. Wierzchnia powłoka przekazuje wilgoć do rdzenia i zapewnia brak rozlewania płynów.

Ilość
Dostępny w magazynie - UWAGA WYSYŁKA PO 17.06 (URLOP)

 

Gwarancja jakości dostarczanych produktów

 

Darmowa wysyłka od 199 zł

 

Zwrot produktów możliwy do 14 dni

Simple Solution – maty treningowe dla szczeniąt 55 x 56 cm – 14 sztuk

 

Podkładki treningowe dla psów Simple Solution zawierają wszystko, łącznie z odpowiednim wabiącym zapachem. Wabik oznacza, że ​​twój pies znajduje i używa podkładki. Turkusowy wskaźnik wilgoci oznacza, że ​​wiesz, że tak jest.

 

WYSOKA CHŁONNOŚĆ:

Proste rozwiązanie 6-warstwowe podkładki szkoleniowe dla psów są o 100% bardziej chłonne niż inne podobne dostępne na rynku. Wyobraź sobie, jak łatwo będzie wychować szczeniaka za pomocą podkładki, która może wchłonąć do 6 filiżanek płynu. Wierzchnia powłoka przekazuje wilgoć do rdzenia i zapewnia brak rozlewania płynów

 

ODPOWIEDNI ROZMIAR DLA TWOJEGO PSA

  • Podkładki treningowe mają wymiary: 55 na 56 cm.

  • 6-warstw gwarantujące brak przesiąkania.

  • Do wielokrotnego użytku z małymi i dużymi psami.

 

TECHNOLOGIA  InstaShield ™

Wkładki treningowe Simple Solution zawierają technologię InstaShield ™. Nowa technologia pozwala pomieścić więcej płynu, jednocześnie neutralizując nieprzyjemne zapachy.

 

3-IN-1 Attractant - specjalna formuła zachęcająca do użytku

Nasz wabik 3 w 1 działa w zachęcający sposób psa do zbliżania się do podkładu, angażowania się w nią i wreszcie zachęcania psa do używania podkładu, a nie Twojej podłogi.

 

WSKAŹNIK WILGOCI:

Czy nie byłoby miło, gdyby istniał sposób, aby mieć pewność, że nadszedł czas, aby zmienić podkładkę? Cóż, jest! Wskaźnik wilgotności zmienia kolor na turkusowy, aby poinformować Cię, że Twój pies z powodzeniem użyło podkładki.

 

0000000420
2020-10-30
Nowy produkt

Zobacz także

Nowe konto zarejestrowane

Dodaj swojego pupila

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło
0