Odplamiacz i eliminator przykrych zapachów kota 750 ml - Simple Solution Stain&Odour Remover

Odplamiacz i eliminator przykrych zapachów kota 750 ml - Simple Solution Stain&Odour Remover

33,90 zł

(33,90 zł szt.)

Kupując ten produkt możesz otrzymać 33 punktów. Zamówienie zapewni Ci 33 punktów możesz zamienić to na voucher o wartości 0,66 zł.

Brutto Wysyłka w 24h

Eliminator przykrych zapachów i plam pozostawionych przez kota. Dzięki wysokiej efektywności jest zalecany w organicznym usuwaniu uporczywych plam z moczu, kału i wymiocin po kocie. Idealnie zdaje egzamin w usuwaniu plam oraz zapachów z takich powierzchni jak: dywany, tapicerki, łóżka, odzież. Pojemność 750 ml.

Ilość
Dostępny w magazynie

 

Gwarancja jakości dostarczanych produktów

 

Darmowa wysyłka od 199 zł

 

Zwrot produktów możliwy do 14 dni

Simple Solution Stain & Odour Remover – odplamiacz i dezodorant - Kot 750 ml

 

Odplamiacz i dezodorant.

Nasza wyjątkowa formuła zawiera kompleks Pro-Bacteria, który produkuje enzymy usuwające plamy i zapachy pozostawione przez zwierzęta domowe.

 

Dzięki wysokiej efektywności jest zalecany w organicznym usuwaniu uporczywych plam z moczu, kału i wymiocin. Idealnie zdaje egzamin w usuwaniu plam oraz zapachów z takich powierzchni jak: dywany, tapicerki, łóżka, odzież.

 

Przed użyciem:

Usunąć resztki zanieczyszczeń (płynnych i stałych). Dobrze wstrząsnąć i sprawdzić odporność kolorów na niewielkiej, niewidocznej powierzchni. W przypadku podłóg drewnianych - sprawdź zalecenia sprzedawcy. Nie stosować na skórzane powierzchnie.

 

Wskazówki użycia:

Nasączyć zabrudzoną powierzchnię. Podczas czyszczenia dywanów pokryć dwukrotnie powierzchnię zabrudzenia upewniając się, że nasączenie nastąpiło do podstawy dywanu. Poczekać minimum 10 min. aby kompleks Pro-Bacteria mógł zadziałać. Usunąć nadmiar wilgoci białą ściereczką. Po całkowitym wysuszeniu powierzchni (24-48h) starannie odkurzyć. W przypadku ewentualnych pozostałych nieczystości - zwilżyć wodą i przetrzeć wilgotną szmatką.

 

Zawiera między innymi składniki:

kompozycje zapachowe, hexyl cinnamal, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol,  Benzisothiazolinone.

 

Porady dotyczące bezpieczeństwa:

W przypadku kontaktu z oczami dokładnie przepłukać wodą przez 15 minut. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i dla zwierząt.

0000000131
2020-10-06
Nowy produkt

Zobacz także

Nowe konto zarejestrowane

Dodaj swojego pupila

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło
0