Kliker szkoleniowy z regulacją głośności Clix Multi-Clicker niebieski

34,90 zł

(34,90 zł szt.)

Kupując ten produkt możesz otrzymać 34 punktów. Zamówienie zapewni Ci 34 punktów możesz zamienić to na voucher o wartości 0,68 zł.

Brutto Wysyłka w 24h

To profesjonalny kliker, który posiada opatentowaną kontrolę głośności (tonacji), umożliwiającą używanie go nawet przy wrażliwych na dźwięk psach.

Ilość
Dostępny w magazynie

 

Gwarancja jakości dostarczanych produktów

 

Darmowa wysyłka od 199 zł

 

Zwrot produktów możliwy do 14 dni

W przeciwieństwie do innych klikerów, Multi-Clicker posiada opatentowaną kontrolę głośności / tonacji, umożliwiającą używanie klikera nawet przy wrażliwych na dźwięk psach. Clix Multi-Clicker z regulacją głośności niebieski posiada trzy stopnie głośności, które w bardzo prosty sposób można wybierać osobnym przełącznikiem. Teraz wystarczy dostroić dźwięk do wrażliwego psa, aby mieć mozliwość jego tresury klikerem. Tresura oparta na nagrodach jest najskuteczniejsza - w niej karą jest brak nagrody. Rozciągliwa pętelka nie pozwoli zgubić Multi-Clickera i sprawia, że będzie on zawsze pod ręką. Clix Multi-Clicker z regulacją głośności niebieski - główne zalety clicker dla psa z kontrolą głośności urządzenie do tresury psa opatentowana kontrola głośności kliker posiada trzy stopnie głośności do zmiany specjalnym przełącznikiem rozciągliwa pętelka nie pozwoli zgubić Multi-Clickera (www.keko.pl)

0000000124
2020-10-06
Nowy produkt

Nowe konto zarejestrowane

Dodaj swojego pupila

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło
0